فروش تفلون مایع ۰۹۱۲۱۵۰۷۸۲۵

بازرگانی وخدمات فنی مهندسی مرادی/مشاوره خرید-فروش۰۹۱۲۱۵۰۷۸۲۵

فروش تفلون مایع در سراسر ایران

تفلون مایع چیست؟

تفلون مایع فورس برای آب بندی  اتصالات فلزی، پلاستیکی و پلی اتیلن از دمای ۵۰- تا ۲۰۰+ درجه سانتیگراد مورد  استفاده قرار می گیرد. برای جلوگیری از نشت هر سیال (آب – گاز- مواد نفتی – مواد شیمیایی بجز اسید) مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین در مقاطعی که از این محصول جهت آب بندی استفاده می شود، مقاومت بالایی در برابر ارتعاشات و لرزش دارد که میتوان ادعا کرد بهترین آب بند موجود در بازار می باشد. این محصول از خانواده  چسب های آناروبیک (بی هوازی تک جزئی) است و دارای ساختاری فاقد حلال می باشد  این محصول برای عایق بندی و ثابت نمودن اتصالات فلزی ، پلاستیکی و پلی اتیلن و قطعات با روکش فلزی به صورت ویژه فرمول بندی گردیده است. چسب های بی هوازی، در حین تماس با اکسیژن در هوا پایدار . در حقیقت این نوع چسب ها در غیاب اکسیژن شروع به واکنش می نماید .

هنگامی که این چسب در میان دو قطعه که در هم قفل می شوند قرار می گیرد در اثر عدم تماس با اکسیژن و ایجاد خلأ شروع به واکنش کرده و بعد از گذشت ۳ دقیقه در محل مورد نظر سفت می شود، که جهت باز شدن مجدد اتصال مورد نظر بعد از گذشت ۳ دقیقه حتما نیاز به آچار خواهید داشت

مدت زمان آب بندی تفلون مایع

مدت زمان خشک شدن و آب بندی اولیه در اتصالات برنجی کمتر از ۳۰ ثانیه رخ میدهد.این مدت زمان در اتصالات فولادی بین ۱ تا ۲ دقیقه، فولاد گالوانیزه بین ۵ تا ۸ دقیقه، استیل بین ۲ تا ۴ دقیقه و زمان آب بندی اولیه در فلز آلومینیوم بین ۱۰ تا ۱۷ دقیقه،اتصالات پلاستیک، پی وی سی و پلی اتیلن بین ۳۰ تا ۵۰ دقیقه می باشد. قدرت جسبندگی تفلون مایع فورس بسیار بالاست، بطوریکه امکان باز کردن اتصالات بعد از خشک شدن با دست وجود ندارد.تفلون مایع فورس از نوع چسب های آناروبیکی بازشونده هستند، از این رو میتوان به راحتی اتصالات را بعد از ۲۴ ساعت با آچار و ابزار مناسب باز کرد.دلیل گذشت زمان ۲۴ ساعت برای باز کردن این است که نمودار قدرت چسبندگی این تفلون در ۱۲ ساعت اول به اوج قدرت چسبندگی خود رسیده و بعد از گذشت ۱۲ ساعت دوم به حد چسبندگی متوسط میرسد و باز کردن اتصال آسانتر میگردد

تفلن‌های مایع چه کاربردهایی دارند؟

تفلن‌های مایع کاربردهای بسیار گسترده‌ای نسبت به نوار تفلن دارند و همین عامل نیز باعث شده تا فروش بسیار زیادی داشته باشند. یکی از مهم‌ترین کاربردهای تفلن مایع استفاده از آن برای آب‌بندی بهتر سیستم‌های لوله‌کشی است. نکته مهمی که باید درباره این محصولات بدانید این است که به‌تازگی وارد بازار شده‌اند و به همین علت نیز بسیاری از افراد آشنایی کاملی با ندارند.

این عدم آشنایی باعث شده تا بسیاری از افراد گمان کنند این تفلن‌ها کاربرد چندانی ندارند. شما می‌توانید در تمامی سیستم‌های لوله‌کشی مختلف از این محصولات استفاده کرده و از مزایای آنها بهره‌مند شوید. این تفلن‌ها کاربرد صنعتی نیز دارند و امروزه شاهد آن هستیم که در بسیاری از صنایع مختلف نیز از آنها استفاده می‌شود. سازگاری بسیار بالایی که این تفلن‌ها دارند باعث می‌شود تا بتوانید برای انواع اتصالات مختلف از آنها استفاده کنید.

این تفلن‌ها سازگاری کاملی با اتصالات رزوه‌ای و دنده‌ای دارند و به همین علت نیز در سیستم‌های لوله‌کشی فاضلاب‌ها و سیستم‌های صنعتی می‌توان از آنها استفاده کرد. به‌عنوان آخرین نکته در این بخش باید بدانید که این تفلن‌ها انواع مختلفی دارند. تفلن‌‎های مایعی که برای اتصالات آب استفاده می‌شوند تفاوت‌هایی با تفلن‌های صنعتی دارند که در زمان خرید باید به این نکته دقت داشته باشید

ویژگی‌ها و مزایای تفلن مایع

آب‌بندی با استفاده از تفلن مایع به‌صورت قطعی صورت می‌گیرد و در نتیجه کیفیت بالاتری نسبت به آب‌بندی با تفلن نواری خواهد داشت. در محیط‌هایی که به‌صورت قطعی باید از نشتی آب یا سایر سیالات جلوگیری کنید این محصولات می‌توانند یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده باشند. ویژگی مهم دیگر این محصولات این است که استفاده از آنها به‌سادگی صورت می‌گیرد و شما بعد از استفاده نیازی به آچار برای محکم‌کردن اتصالات نخواهید داشت. این محصولات مقاومت بسیار بالایی در برابر دمای پایین و بالا دارند و در شرایط مختلف امکان استفاده از آنها وجود دارد.

تفلن مایع یکی از محصولاتی است که امروزه دارای کاربردهای بسیار زیادی در صنایع مختلف می‌باشد. این محصولات را می‌توان جایگزین بسیار خوبی برای نوار تفلن یا تفلن‌های نواری دانست که عملکرد بسیاری بهتری را نسبت به آنها ارائه می‌دهند. مقاومت بالا، ایجاد اتصالات قدرتمند، سادگی در استفاده و قیمت مناسب از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این محصولات به شمار می‌آید.

برای خرید این تفلن‌ها می‌توانید از خدمات فروشگاه اینترنتی ما استفاده کنید که این محصولات را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر این کیفیت این تفلن‌ها نیز به طور کامل به شما ضمانت داده می‌شود.