درباره ما ۸۸۰۴۲۱۷۴

فعالیت ما در زمینه تاسیسات ساختمانی سرمایشی و گرمایشی ونیز وان -جکوزی -کابین دوش-سونا بخار-استخر تعمیر,نصب وساخت و بهینه سازی تاسیسات ساختمانی سرمایشی و گرمایشی ونیز وان -جکوزی -کابین دوش-سونا بخار-استخر میباشد

خدمات ما ۰۹۱۲۱۵۰۷۸۲۵

تمام هدف ما با استفاده از تجارب افراد متخصص و به کارگیری نرم افزارهای روز و مدرن سعی دارد به بهترین شکل نیازهای مشتریان خود را در زمینه های ذیل فراهم آورد

تاسیسات ساختمانی سرمایشی و گرمایشی ونیز وان -جکوزی -کابین دوش-سونا بخار-استخر
طراحی و بازسازی ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری،طراحی و اجرای نمای ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری ،دکوراسیون داخلی، دکوراسیون منزل، معماری داخلی،نمای ساختمان، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون اداری ،دکوراسیون آشپزخانه . طراحی و اجراء سیستم کناف ،طراحی و اجراء استخر . سونا . جکوزی و فضای سبز،طراحی و احداث سیستم هوشمند در منازل، اماکن تجاری و اداری.

تاسیسات ساختمانی سرمایشی و گرمایشی ونیز وان -جکوزی -کابین دوش-سونا بخار-استخر

اهداف ما

تلاش مجموعه سعی در جمع‌آوری ایده‌هایی متفاوت‌ در اجرای تمام پروژه‌ها و همچنین ایجاد یک خاطره خوشایند برای همراهانمان از طریق به روز کردن اطلاعات در زمینه فن‌آوری‌ها و مصالح مدرن است.
زمینه‌های اجرایی گروه در بخش‌های اداری، تجاری، ساختمان‌های مسکونی، ویلا ,تاسیسات ساختمانی سرمایشی و گرمایشی ونیز وان -جکوزی -کابین دوش-سونا بخار-استخر میباشد.
به منظور افزایش سطح کیفیت در طول سال‌ها ارائه خدمات، شرکت ما وارد کننده‌ی مبلمان و محصولات و تجهیزات لازم برای پروژه‌ها بر اساس نیاز خاص مشتریان نیز میباشد.

چرا ما؟

شرکت ما با همکاری گروهی از متخصصین در رشته‌های معماری، طراحی داخلی، دکوراسیون، طراحی صنعتی و هنرمندان گرافیست و نقاش در سال ۱۳۸۴ فعالیت طراحی خود را زمینه معماری داخلی شروع کرده است.
پس از ۲ سال سابقه‌ی طراحی حرفه‌ای، گروه به عضویت کارگروه معماری و دکوراسیون داخلی اتحادیه صادرکنندگان مبلمان و همچنین به عنوان یکی از اعضای هیئت داوران در نمایشگاه مدکس و هوفکس در سال های ۲۰۰۸٫ ۲۰۰۹ انتخاب شد.
ما در طراحی‌ها سعی برشناخت نیاز مشتری و ایجاد فضای با در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی و همچنین کارآمد داشته ایم. آرمان ما، ایجاد سبکی منحصر به فرد و به یاد ماندنی است.